Додатковий модуль WHCSP призначений для використання спільно з програмою WHOkna, а також (але не обов’язково) з програмним модулем безпаперового виробництва. WHCSP використовує WEB-технологію, яка дозволяє без прив’язки до операційної системи працювати в програмі, використовуючи звичайний Інтернет-браузер. Остання версія WHCSP призначена для вирішення наступного кола завдань:
 • Підготовка і формування оптимізації з довільної кількості рам з використанням всіляких фільтрів
 • Формування оптимізації з додаткових елементів, таких як підвіконня, з’єднувачі, профіль москітних сіток, штульпові профілі
 • Об’єднання виготовлених замовлень в відвантажувальні документи з плануванням точок доставки
 • Рекламаційний блок
 • Контроль відвантаження всіх елементів
 • Повідомлення кінцевих одержувачів налаштованими шаблонними повідомленнями по електронній пошті або за допомогою SMS
 • Блок планування виробництва
 • Аналітичний модуль

Підготовка замовлень для формування оптимізацій (виробничих партій)

Модуль WHCSP, в залежності від версії програми WHOkna, з якої він працює, може як готувати список замовлень, відібраних за певним критерієм, для подальшого об’єднання в виробничу партію в програмі WHOkna, так і самостійно створювати виробничі партії. Під критеріями відбору мається на увазі цілий спектр всіляких настроюються фільтрів, які допоможуть максимально точно вибрати цікавлять замовлення. Частина даних для фільтрації, такі як типи профілів і кольору, автоматично формуються на підставі даних, взятих з бази даних програми WHOkna. WHCSP дозволяє переглянути детальну інформацію по кожному замовленню – від кількості матеріалів на замовлення, до точки доставки замовлення після його виготовлення.

Контроль доставки виробу в повній комплектації кінцевому споживачу

WHCSP має всі необхідні механізми, щоб:

 • проконтролювати виготовлення всіх комплектуючих замовлення;
 • проконтролювати завантаження всіх комплектуючих в машину з рекомендацією послідовності завантаження для зручності подальшої вивантаження;
 • завчасно повідомити замовника про дату і час коли його замовлення (и) будуть доставлені, а також про номер машини і даних водія для більшої інформативності;

Контроль за виготовленням комплектуючих замовлення, досягається за допомогою ведення так званого «відвантажувального документа», атрибутами якого є «машина», «водій», «маршрут доставки» і «список замовлень». У зв’язці з модулем “безпаперового виробництва”, логіст завжди буде знати, чи всі комплектуючі поточного відвантажувального документа виготовлені і готові до відвантаження.

Контроль за тим, що в машину завантажені всі комплектуючі, досягається за рахунок використання терміналу збору даних (ТЗД), який в режимі онлайн має доступ до всіх комплектуючих відвантажувального документа.

Повідомлення замовника можливо як в напівавтоматичному, так і в автоматичному режимі, з використанням SMS і e-mail.

Рекламаційний блок

 • облік рекламацій;
 • облік дій по кожній рекламації;
 • настройка всіх полів використовуваних в описі рекламації;
 • формування різних звітів;

Аналіз даних

Аналіз даних – це невід’ємна частина будь-якого виробництва. У WHCSP передбачено кілька модулів, які дозволяють або в якості звітів, або в якості різноманітних графіків проаналізувати весь цикл виробництва.

Технічні дані

Модуль WHCSP (так само як і всі додаткові модулі) частково зберігає свої дані в поточній базі даних з якої працює програма WHOKNA, а так само (для глобальних даних) використовує окрему базу даних, також працює на платформі MS SQL. В якості мови програмування для розробки WHCSP був використаний ASP.FREE + HTML, що дозволяє дуже швидко модифікувати код програми і адаптувати його під будь-які інтернет-браузери.

Висновок

Модуль WHCSP значно полегшує роботу всього циклу виробництва, від формування виробничої партії, до доставки готового виробу замовнику. Гнучкі настройки програми дозволяють адаптувати модуль повністю «під себе».

Приклади скриншотів

Запит на отримання логістичного модулю