Опис звіту

Звіт для пропозицій і замовлень “Комерційна пропозиція”, в звіті є  коефіцієнт теплопровідності. Інформація в звіті відображається попозиційно. Звіт формату А4, українською мовою. В архіві знаходиться дві версії звіту, одна версія зі знижкою, інша без знижки. В звіті ви можете розмістити свій логотип.  В звіті виводиться загальна площа замовлення, загальний периметр замовлення, дата реалізації, дата прорахунку пропозиції, сумарна вартість замовлення і попозиційна вартість. Для кожної позиції виводиться рисунок конструкції. Звіт працює починаючи з версії WHOKNA 4.7 і вище. 

Як використовувати звіт?

Для того щоб використовувати даний звіт в Базі повинен бути налаштований блок “Теплопровідності” або для групи типів профілів і склопакетів повинні бути задані коефіцієнти теплопровідності. Якщо теплопровідність не налаштована в базі, звіт не буде відображати інформацію про коефіцієнт теплопровідності. 

Якщо теплопровідність в БАЗІ налаштована, то для початку завантажте даний звіт і розархівуйте його, після чого помістіть його в папку rpt, яка знаходить в корені програми WHOKNA.

Приклад роботи звіту

CommerceProposalWithWarmCoef
Size: 0.14
Published: 11.10.2019