Склад склопакетів в програмі потрібен для того, щоб зберігати склопакети які по різних причинах були виготовлені, але не були застосовані. Склопакет додається користувачем з повним описом на склад з вказанням формули та розміру, а потім, коли будується нове замовлення зі склопакетом з аналогічною формулою та розміром з деякою дельтою різниці, програма повідомить користувача про це.

Як це працює?

Треба переконатися, що в Вас становлений складський модуль. В блоку «ВІКНА» запустіть меню «Інструменти – Склад» і якщо вилетить попередження вигляду:

Це означає, що модуль складу не встановлений, в цьому випадку треба зайти в блок «БАЗИ», закрити внутрішнє вікно і запустити меню «Інструмент – Склад – Створити»:

Склад склопакетів можна редагувати в блоці «ВІКНА»:

Список порожній, щоб додати склопакет треба спочатку обрати тип склопакета та склад і натиснути клавішу «Insert» на клавіатурі:

Треба вказати «Ширину» та «Висоту», наприклад:

Після цього треба налаштувати дельту, яка задає допустиме відхилення склопакета на складі від того що потрібен в замовленні. Дельта налаштовується в блоці «ВІКНА» в меню «Параметри – Установка – Параметри технологічні»:

На цьому все, зараз побудуємо тестове замовлення, де буде склопакет наприклад розміром 905х800:

І тепер якщо переглянути «калькуляцію» цієї позиції, то блок в якому описані склопакети буде мати жовтий колір:

А в самі вкладці «Скло» можна буде вибрати склопакет який задовольняє формулі та розміром на складі:

Якщо зберегти замовлення в такому вигляді, то якщо зайти в склад склопакетів, можна побачити наступне: