У кожного виробництва можуть бути свої налаштування, але я приведу приклад налаштувань, які відповідають потребам виробництва на 90%.
На самому початку, в меню «Інструменти – Візки» потрібно описати наявні візки:

Де, «Символ» – це скорочена назва візка, відповідно для рамних заготовок назву має ототожнюватися з назвою рами, у стулок зі стулкою. Бажано не робити тут занадто довгу назву, щоб потім вона коректно відображалася на етикетці, а візки зазвичай виділяються великими жирними літерами.

«Кількість візків» – вказуєте реальна кількість візків, які виділяються для однієї оптимізації з запасом.

Значення в колонці «Кількість вільних» має бути однаковим з колонкою «Кількість візків».

«Кількість комірок» – кількість комірок у зазначеному Вами візку. Наприклад, 30 комірок.

«Ємність комірок» – кількість шматків профілю, які можна помістити в одну комірку, наприклад, для стандартної рами, це 4 шматки (низ, верх, ліво, право). Для нестандарта може бути більше, тому краще вказувати 8 (максимальна кількість деталей в периметрі, яке можна сконструювати в програмі WHOkna). А для того, щоб програма не клали дві стандартних рами в одну клітинку, в настройках розбиття на візки встановлюється галка «Одна рама / стулка в комірку».

При формуванні безпосередньо оптимізації, необхідно перед початком розкрою натиснути на клавішу «Спосіб розбивки на візки і пачки». У цьому блоці можна підкоригувати налаштування за замовчуванням, під конкретну оптимізацію:

У таблиці «Вибрані візки» можна підкоригувати колонку «Кількість», вказавши там реальна кількість візків необхідних для поточної оптимізації.

Встановлені галки «Розташувати імпости / з’єд. в комірці з рамою / стулкою», а також «Розташувати доповнення в комірці з рамою / стулкою» приведуть до того, що імпоста, підставочні профілі, штапики будуть промарковані комірками, в яких знаходяться відповідні їм рами (якщо елемент монтується на раму) або стулку (якщо елемент монтується на стулку).