Майже в кожного виробника час від часу виникає потреба обмежити можливості встановлення деяких фурнутурних підборів для окремих типів конструкцій. Наприклад, заборонити встановлювати дешеву фурнітуру в вікна з дорогого профілю та навпаки, фурнітуру з дорнмасом 35 мм до конструкцій з вузького профілю тощо. Починаючи з версії 5.0.0.0 в програмі WHOkna з’явилися нові можливості для подібних налаштувань. Розглянемо їх докладніше.

Відкриємо програму Bazy, розділ “Фурнітурні бази”. Починаючи з версії 5.0.0.0 там з’явився новий вузол налаштувань – “Атрибути”.

Атрибути, по суті, є класифікаторами фурнітурних типів. Додати можна будь яку кількість класифікаторів, залежно від потреб. Наприклад> /p>

  –   Дверна фурнітура D35

 

Це можна зробити за допомогою кнопки “+tps:t/uploads/2019/11/02.png” alt=”” />

/ph –>v–> wp:image {“id”:2237} –>t;рнурнітури”, обираємо потрібну групу і тип, закладка “Атрибути”:

arag /wtadv/classic-pa {“id”::tadv/classic-paragraph –> style=”text-align: justify;”>

aragraph –>aragraph –>можна задати класифікацію за допомогоютипів конструкцій можливість обирати фурнітурні підбори з допустимими для даного типу атрибутами. Для цього заходимо у розділ “Типи”, вибираємо потрібний тип та на закладці “Атрибути” робимо відповідні налаштування:

com.

png” alt=”” />

p:tatyle=”text-align: justify;”>Тепер при консHOknні підбпустимим для типу конструкції.

В даному випадку група підборів “10 Двері вхідні” виглядає порожньою, бо усім підборам цієї групи встановлено атрибут-класифікатор “Дверна фурнітура D35”, використання якого для обраного типу конструкції заборонено.

/051ure>

-paragraph –>