Зміст статті

 

Група Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG сьогодні – це міжнародна компанія-виробник віконної та дверної фурнітури з доходом близько 250 млн. євро на рік, яка пропонує своїм клієнтам рішення світового рівня. Вікна та двері мільйонів будинків по всьому світу оснащені продукцією цієї марки.

Інновації та якість – це цінності, якими Winkhaus пишається вже протягом своєї 160-ти річної історії. На даний час компанією керує 5-е покоління засновників та співвласників: Софія та Тільман Вінкхаус (Winkhaus). Група Winkhaus сьогодні – це 5 підприємств у Німеччині та 8 міжнародних філій. Спільно з нашими партнерами, ми представляємо Winkhaus у всіх країнах світу. В Україні продукція Winkhaus представлена з 1996 року. З 2003 ми розпочали діяльність через свою дочірню компанію ТОВ «Вінкхаус Україна» і сьогодні впевнено займаємо провідну позицію постачальника фурнітури на віконному ринку України.

Виробничі комплекси розміщені у трьох німецьких містах Німеччини: Тельгте (Telgte), Мюнстері (Münster) та Майнінгені (Meiningen). У місті Тельгте розташований найбільший з них. На ньому виготовляються комплектуючі для віконної фурнітури. Виробництво Winkhaus у Мюнстері (Münster) спеціалізується на випуску механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. У Майнингені (Meiningen) проектуються та виробляються дверні замки із багатоточковим замиканням. Більш ніж 60% товарообігу Winkhaus становить експорт.

 


Філософія компанії

Ми завжди ставимо собі за мету надавати нашим клієнтам та партнерам щось більше ніж тільки якісні продукти та системні рішення. Цей підхід ми використовуємо під час проведення переговорів у всіх департаментах та виробничих сферах Winkhaus Group.

Ми використовуємо всі наші знання та досвід для досягнення цієї мети, а отже, від усіх членів нашої команди Ви можете очікувати професійного підходу. Кожен із 2000 працівників Winkhaus усвідомлює, що має забезпечити найкращий рівень сервісу на своїй ділянці роботи, зробити внесок у зростання компанії загалом. Це дозволить нам разом із вами отримати значніший, ніж очікуваний від початку, результат.

Незалежно від розмаїття вимог та завдань, що ставлять перед нами клієнти та партнери, ми впевнено даємо рішучу обіцянку:

«Ми будемо точними у всьому, що робимо – як у виготовленні продукції, так і в інших бізнес-операціях. Ми обіцяємо це клієнтам в усіх країнах світу і несемо відповідальність за наші слова, адже за ними стоїть репутація та ім'я нашої компанії.

Winkhaus – Завжди точно.»

 


Переваги вікон з фурнітурою Winkhaus

У більшості випадків Ви дізнаєтеся про існування фурнітури у вікні, коли приходите купувати вікно до салону продажу. Ви навіть не припускали раніше, що реалізація тих чи інших побажань щодо вікна, як наприклад, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжника та інтеграція з системою сигналізації – за всі ці речі у вікні відповідає саме фурнітура!

Отож які переваги Ви отримуєте, обираючи вікно саме з фурнітурою Winkhaus?


1. 160-літній досвід, якому довіряють мільйони клієнтів по всьому світу

Ми пишаємося тим, що мільйони клієнтів довіряють нашій якості та багаторічному досвіду. На підприємствах Winkhaus працюють цілими династіями: щира любов до своєї справи та досвід передаються від батька до сина, з покоління в покоління. Є працівники, які відзначають 30-ти, 40-ка чи 50-ти річний ювілей роботи в компанії. Ці люди створюють більше ніж просто продукт – продукт, що здатний зробити переворот в галузі. Так, у 1954 році Winkhaus випустив першу поворотно-відкидну віконну фурнітуру. Першим створив ключ з мікрочіпом (1987 р.) та винайшов ригельний замок (1992 р.). У 2013 році завдяки автоматичній системі провітрювання Winkhaus вперше (з часів появи пластикових вікон) вдалося вирішити проблему «м’якої» циркуляції повітря у приміщенні (activPilot Comfort). Своїми новаторськими рішеннями ми крок за кроком змінюємо життя людей, наповнюємо знайомі речі якісно новою, сучасною функціональністю, при цьому анітрохи не зраджуючи своїй німецькій якості.

 

2. Інновації, що змінюють наше життя, роблять його сучаснішим

Речі та предмети, які ще вчора, на наш погляд були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішим та функціональнішим. Хороше вікно, зручний балкон, надійний дверний замок, вишуканий інтер’єр – визначення цих понять змінюється щодекілька років. Нам приємно усвідомлювати, що продукти Winkhaus вже понад 160 років наповнюють оселі покупців «новим комфортом», якісно покращують їхнє життя.

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою Winkhaus здатні відтворити природну циркуляцію повітря у кімнаті, яка унеможливить протяги або «виморожування», утворення конденсату або плісняви. Задоволення від користування вікном залежить від наявності елементів, що плавно припіднімають стулку та блокують поворот ручки (мікроліфт), забезпечують ступеневе провітрювання (MSL OS) або паралельне зміщення (activPilot Comfort). Завдяки інноваційному підходу фурнітура сьогодні може комплектуватися електроприводом з точним вимірювачем вологості (activPilot Comfort PADM), контактними зачепами, які виконують функцію датчиків відкривання вікна та які інтегруються у загальну систему сигналізації будинку (activPilot Control). Кожна нова розробка конструкторів Winkhaus надає блискучу альтернативу тим варіантам вікон, які ми знали до цього часу, а значить, і нове розуміння комфорту від їх використання.

 

3. Німецька якість, підтверджена часом


Всі елементи фурнітури ми виготовляємо зі стійкої легованої сталі, і за допомогою гальваніки оцинковуємо їх – вони набувають антикорозійного захисту та здатні зберігати свій привабливий сріблястий колір впродовж 20-річного терміну експлуатації.

Зв’язка усіх деталей нашої фурнітури у віконній конструкції настільки точна, що навантаження рівномірно розподіляється на всі її частини, завдяки цьому збільшується тривалість терміну експлуатації вікна.

 

4. Безпека вікна понад усе

Для покупця вікон питання особистої безпеки та захисту майна має важливе значення, оскільки несанкціоноване проникнення найчастіше відбувається саме через віконні або дверні отвори. Безпека вікна «складається» з ряду компонентів, ключову роль серед яких відіграє фурнітура. Враховуючи ті виклики, якими сьогодні наповнене життя, конструктори компанії Winkhaus розробили фурнітурну систему, яка базується на унікальному запатентованому запірному елементі – восьмикутному грибку, загальному для всіх версій фурнітури. Розміщений на стулці вікна, цей грибок у момент закривання зчіплюється з відповідним протизламним зачепом на рамі, і таким чином створює точку протизламності. Чим більше таких точок – тим вищий клас протизламності вікна.

Щоб визначити, чи потрібна покупцю протизламна фурнітура з протизламними зачепами замість стандартних, спеціальною накладкою на касету замка GP/GR та протизламною ручкою з ключем, необхідно дізнатися у клієнта місце розташування будівлі, доступність та видимість вікна з вулиці.

Питання безпеки вікна актуальне перш за все для: мешканців багатоквартирних будинків, які проживають на перших та останніх поверхах; приватних будинків та котеджів; магазинів; офісних приміщень, банків і фінансових установ; шкіл, дитячих садків тощо. Ви можете підвищити рівень протизламності вже встановленого вікна, навіть після кількох років експлуатації.

 

5. Увага до деталей, які гарантують комфорт

Ми створили універсальні елементи фурнітури, що поєднують відразу декілька функцій. Фіксатор нахилу від Winkhaus (MSL OS) дозволяє відрегулювати інтенсивність провітрювання, самостійно встановлюючи величину нахилу вікна на одну з 5-ти «сходинок». Щоб вберегти нахилене вікно від захлопування. наприклад при шквальному вітрі, – радимо встановити фіксатор нахилу. Для штульпових вікон Winkhaus розробив елегантну ручку-важіль з кнопкою. Ми пропонуємо також зручний віконний замок дитячої безпеки.

 

6. Естетика та дизайн, які виражають Ваш стиль

При першому знайомстві з фурнітурою Winkhaus Ви відразу ж звернете увагу на її унікальний дизайн. Конструктори Winkhaus зробили майже неможливе – цій фурнітурі притаманні стиль та індивідуальність. Завіси, зачепи на раму та інші елементи спроектовані відповідно до нових трендів у промисловому дизайні. Без сумніву, Ви виділите вікно з комплектацією Winkhaus з-поміж інших.

Виконана у сріблястому стилі, фурнітура Winkhaus здатна прикрасити будь-яке вікно, елегантно доповнюючи його конструкцію. Ми розробили фурнітуру для великих та малих вікон, квадратних та круглих, аркових та трапецієвидних – будь-який Ваш архітектурний проект отримує максимальні шанси на успіх!


Історія Winkhaus

Історія компанії почалася у 1854 році, коли Август Вінкхаус (August Winkhaus) (Halver) відкрив магазин з продажу навісних замків у німецькому місті Хальвер. Продовженням діяльності магазину стала торгова фірма Winkhaus з власним виробничим цехом. Спочатку офіс компанії, виробництво та складські приміщення розміщувалися у Мюнстері, потім були перенесені у Тельгте. Звідси бере свій початок 160-річна історія компанії Winkhaus, цікава, динамічна і успішна.

Інноваційні рішення Winkhaus відповідають вимогам сучасного архітектурного дизайну та впроваджують нові стандарти галузі. Сьогодні у Winkhaus понад 700 актуальних патентів та заяв на патенти. Серед наших продуктів: поворотно-відкидна віконна фурнітура, фурнітура з паралельним зміщенням, розсувні системи, механічні та моторизовані дверні замки, системи контролю доступу, віконні та дверні ручки та ін.


Ключові дати

2013. Розпочато будівництво нового заводу у Мюнстері (Німеччина, загальна площа 30 тыс. м2), який спеціалізуватиметься на випуску механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Його відкриття заплановане на початок 2015 року.

2011. Поява blueSmart – нова генерація систем електронного доступу.

2007. Тільман Вінкхаус, представник 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, син Ганса Вінкхауса, приходить у компанію.

2006. На міжнародній виставці у Нюрберзі Winkhaus представляє новий стандарт фурнітури activPilot, який поєднує дизайн, якість, безпека та зручність монтажу завдяки меншій кількості фурнітурних елементів.

2004. Розширення заводу в Ридзині (Польща): Winkhaus інвестує 1 млн. євро та подвоює виробничі площі заводу до 4 тыс. м2.

2003. Софія Вінкхаус, представниця 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, донька Вольфганга Вінкхауса, приходить у компанію.

1996. Winkhaus пропонує виробникам вікон повністю автоматичний монтаж віконної фурнітури завдяки системі поворотно-відкидної фурнітури autoPilot.

1995. Winkhaus будує новий завод у Майнінгені (Німеччина), який спеціалізуватиметься на виробництві дверних замків із багатоточковим замиканням.

1992. Winkhaus Polska: Winkhaus відкриває нову компанію у Польщі з виробничими потужностями для збирання віконної фурнітури. У 1997 році, у зв’язку зі стабільним ростом компанії, в Ридзині побудовано нову адміністративну будівлю та площі для виробництва.

1969. Перший міжнародний офіс: Winkhaus відкриває компанію у Зальцбурзі, Австрія.