Зміст статті

Переваги вікон з фурнітурою Winkhaus

У більшості випадків Ви дізнаєтеся про існування фурнітури у вікні, коли приходите купувати вікно до салону продажу. Ви навіть не припускали раніше, що реалізація тих чи інших побажань щодо вікна, як наприклад, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжника та інтеграція з системою сигналізації – за всі ці речі у вікні відповідає саме фурнітура!

Отож які переваги Ви отримуєте, обираючи вікно саме з фурнітурою Winkhaus?


1. 160-літній досвід, якому довіряють мільйони клієнтів по всьому світу

Ми пишаємося тим, що мільйони клієнтів довіряють нашій якості та багаторічному досвіду. На підприємствах Winkhaus працюють цілими династіями: щира любов до своєї справи та досвід передаються від батька до сина, з покоління в покоління. Є працівники, які відзначають 30-ти, 40-ка чи 50-ти річний ювілей роботи в компанії. Ці люди створюють більше ніж просто продукт – продукт, що здатний зробити переворот в галузі. Так, у 1954 році Winkhaus випустив першу поворотно-відкидну віконну фурнітуру. Першим створив ключ з мікрочіпом (1987 р.) та винайшов ригельний замок (1992 р.). У 2013 році завдяки автоматичній системі провітрювання Winkhaus вперше (з часів появи пластикових вікон) вдалося вирішити проблему «м’якої» циркуляції повітря у приміщенні (activPilot Comfort). Своїми новаторськими рішеннями ми крок за кроком змінюємо життя людей, наповнюємо знайомі речі якісно новою, сучасною функціональністю, при цьому анітрохи не зраджуючи своїй німецькій якості.

 

2. Інновації, що змінюють наше життя, роблять його сучаснішим

Речі та предмети, які ще вчора, на наш погляд були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішим та функціональнішим. Хороше вікно, зручний балкон, надійний дверний замок, вишуканий інтер’єр – визначення цих понять змінюється щодекілька років. Нам приємно усвідомлювати, що продукти Winkhaus вже понад 160 років наповнюють оселі покупців «новим комфортом», якісно покращують їхнє життя.

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою Winkhaus здатні відтворити природну циркуляцію повітря у кімнаті, яка унеможливить протяги або «виморожування», утворення конденсату або плісняви. Задоволення від користування вікном залежить від наявності елементів, що плавно припіднімають стулку та блокують поворот ручки (мікроліфт), забезпечують ступеневе провітрювання (MSL OS) або паралельне зміщення (activPilot Comfort). Завдяки інноваційному підходу фурнітура сьогодні може комплектуватися електроприводом з точним вимірювачем вологості (activPilot Comfort PADM), контактними зачепами, які виконують функцію датчиків відкривання вікна та які інтегруються у загальну систему сигналізації будинку (activPilot Control). Кожна нова розробка конструкторів Winkhaus надає блискучу альтернативу тим варіантам вікон, які ми знали до цього часу, а значить, і нове розуміння комфорту від їх використання.

 

3. Німецька якість, підтверджена часом


Всі елементи фурнітури ми виготовляємо зі стійкої легованої сталі, і за допомогою гальваніки оцинковуємо їх – вони набувають антикорозійного захисту та здатні зберігати свій привабливий сріблястий колір впродовж 20-річного терміну експлуатації.

Зв’язка усіх деталей нашої фурнітури у віконній конструкції настільки точна, що навантаження рівномірно розподіляється на всі її частини, завдяки цьому збільшується тривалість терміну експлуатації вікна.

 

4. Безпека вікна понад усе

Для покупця вікон питання особистої безпеки та захисту майна має важливе значення, оскільки несанкціоноване проникнення найчастіше відбувається саме через віконні або дверні отвори. Безпека вікна «складається» з ряду компонентів, ключову роль серед яких відіграє фурнітура. Враховуючи ті виклики, якими сьогодні наповнене життя, конструктори компанії Winkhaus розробили фурнітурну систему, яка базується на унікальному запатентованому запірному елементі – восьмикутному грибку, загальному для всіх версій фурнітури. Розміщений на стулці вікна, цей грибок у момент закривання зчіплюється з відповідним протизламним зачепом на рамі, і таким чином створює точку протизламності. Чим більше таких точок – тим вищий клас протизламності вікна.

Щоб визначити, чи потрібна покупцю протизламна фурнітура з протизламними зачепами замість стандартних, спеціальною накладкою на касету замка GP/GR та протизламною ручкою з ключем, необхідно дізнатися у клієнта місце розташування будівлі, доступність та видимість вікна з вулиці.

Питання безпеки вікна актуальне перш за все для: мешканців багатоквартирних будинків, які проживають на перших та останніх поверхах; приватних будинків та котеджів; магазинів; офісних приміщень, банків і фінансових установ; шкіл, дитячих садків тощо. Ви можете підвищити рівень протизламності вже встановленого вікна, навіть після кількох років експлуатації.

 

5. Увага до деталей, які гарантують комфорт

Ми створили універсальні елементи фурнітури, що поєднують відразу декілька функцій. Фіксатор нахилу від Winkhaus (MSL OS) дозволяє відрегулювати інтенсивність провітрювання, самостійно встановлюючи величину нахилу вікна на одну з 5-ти «сходинок». Щоб вберегти нахилене вікно від захлопування. наприклад при шквальному вітрі, – радимо встановити фіксатор нахилу. Для штульпових вікон Winkhaus розробив елегантну ручку-важіль з кнопкою. Ми пропонуємо також зручний віконний замок дитячої безпеки.

 

6. Естетика та дизайн, які виражають Ваш стиль

При першому знайомстві з фурнітурою Winkhaus Ви відразу ж звернете увагу на її унікальний дизайн. Конструктори Winkhaus зробили майже неможливе – цій фурнітурі притаманні стиль та індивідуальність. Завіси, зачепи на раму та інші елементи спроектовані відповідно до нових трендів у промисловому дизайні. Без сумніву, Ви виділите вікно з комплектацією Winkhaus з-поміж інших.

Виконана у сріблястому стилі, фурнітура Winkhaus здатна прикрасити будь-яке вікно, елегантно доповнюючи його конструкцію. Ми розробили фурнітуру для великих та малих вікон, квадратних та круглих, аркових та трапецієвидних – будь-який Ваш архітектурний проект отримує максимальні шанси на успіх!