Зміст статті

Ключові дати

2013. Розпочато будівництво нового заводу у Мюнстері (Німеччина, загальна площа 30 тыс. м2), який спеціалізуватиметься на випуску механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Його відкриття заплановане на початок 2015 року.

2011. Поява blueSmart – нова генерація систем електронного доступу.

2007. Тільман Вінкхаус, представник 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, син Ганса Вінкхауса, приходить у компанію.

2006. На міжнародній виставці у Нюрберзі Winkhaus представляє новий стандарт фурнітури activPilot, який поєднує дизайн, якість, безпека та зручність монтажу завдяки меншій кількості фурнітурних елементів.

2004. Розширення заводу в Ридзині (Польща): Winkhaus інвестує 1 млн. євро та подвоює виробничі площі заводу до 4 тыс. м2.

2003. Софія Вінкхаус, представниця 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, донька Вольфганга Вінкхауса, приходить у компанію.

1996. Winkhaus пропонує виробникам вікон повністю автоматичний монтаж віконної фурнітури завдяки системі поворотно-відкидної фурнітури autoPilot.

1995. Winkhaus будує новий завод у Майнінгені (Німеччина), який спеціалізуватиметься на виробництві дверних замків із багатоточковим замиканням.

1992. Winkhaus Polska: Winkhaus відкриває нову компанію у Польщі з виробничими потужностями для збирання віконної фурнітури. У 1997 році, у зв’язку зі стабільним ростом компанії, в Ридзині побудовано нову адміністративну будівлю та площі для виробництва.

1969. Перший міжнародний офіс: Winkhaus відкриває компанію у Зальцбурзі, Австрія.